Doua mere costa cat 3 pere, 8 mere si 4 pere costa 32 de lei. Cat costa fiecare?​

Răspuns :

deci: daca doua mere costa cât 3 pere,nu știu mă mă cac pe ea

Vă mulțumim că ați ales să vizitați platforma noastră dedicată Matematică. Sperăm că resursele disponibile v-au fost de ajutor. Pentru întrebări sau asistență suplimentară, nu ezitați să ne contactați. Ne bucurăm să vă revedem în curând și vă invităm să ne salvați în lista de site-uri preferate!


RO Learner: Alte intrebari