să mă gândesc a cumpărat într o zi 38 de paleți de iaurt și 14 pahare de smântână pe care s au plătit 132 RON iar în altă zi a cumpărat 36 de pahare de unt și șapte pahare de smântână pentru care s au plătit 100 RON Cât costă un pahar de iaurt dar unul de smântână
Vă mulțumim că ați ales să vizitați platforma noastră dedicată Matematică. Sperăm că resursele disponibile v-au fost de ajutor. Pentru întrebări sau asistență suplimentară, nu ezitați să ne contactați. Ne bucurăm să vă revedem în curând și vă invităm să ne salvați în lista de site-uri preferate!