2. Un kilogram de bomboane costa 43.5 lei. ar un kilogram de banane - 16.5 lei Au fost procurate cate 2 kg de fiecare el Cat a costat toata cumparatura? Rezolva problema prin doua metode. cuvîntul cheii
Vă mulțumim că ați ales să vizitați platforma noastră dedicată Matematică. Sperăm că resursele disponibile v-au fost de ajutor. Pentru întrebări sau asistență suplimentară, nu ezitați să ne contactați. Ne bucurăm să vă revedem în curând și vă invităm să ne salvați în lista de site-uri preferate!