Iulia cumpăra 4 kg de rosii iar Adrian cumpăra 2 Kg de rosii de aceeași calitate
atunci............ va plăti de........... ori mai mult

Raspuns urgent please!!!!!・◡・・◡・・◡・・◡・・◡・・◡・​